Zapraszamy serdecznie

Pensjonat "U Jacka"

Oferujemy Państwu komfortowe pokoje w malowniczo położonym pensjonacie z trzema gwiazdkami, nad samym brzegiem jeziora Sukiel (10m od brzegu). Znajdujemy się w Olsztynie na obrzeżu spokojnego osiedla domków jednorodzinnych zaledwie 300 metrów od lasu a jednocześnie tylko 3 km od centrum miasta.

Do dyspozycji gości mamy 8 pokoi . Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor oraz dostęp do internetu. Pensjonat oferuje 3 pokoje typu DELUXE, które posiadają dodatkowo taras z widokiem na las i jezioro, a w łazience prócz kabiny prysznicowej jest też wanna z hydromasażem.

W pobliżu Pensjonatu U Jacka znajduje się przystanek autobusowy linii (101, 106, 111, 127). Wszystkie dojeżdżają do dworca zachodniego, linia numer 1 do dworca głównego w Olsztynie. W odległości 300m znajduje się sklep spożywczy, piekarnia i apteka.
Posiadamy niewielką, sztucznie wysypana plażę, leżaki i rowery turystyczne do dyspozycji gości bez dodatkowych opłat. Na terenie naszego obiektu istnieje możliwość grillowania  w rodzinnej atmosferze w specjalnie przygotowanym miejscu.